Odstojniki z płaszczem grzewczym

W naszej ofercie każdy bartnik prowadzący dużą pasiekę znajdzie najwyższej jakości urządzenia do klarowania miodu. Odstojnik z płaszczem grzewczym to ultranowoczesne urządzenie pozwalające uzyskać jak najwyższej jakości produkt pszczeli. Wśród naszych produktów znajdziesz modele o różnej pojemności, wielu funkcjonalnościach i rozmiarach, umożliwiając ci tym samym dopasowanie ich do swoich indywidualnych potrzeb.

Znaleziono 7 wyników

Odstojnik z płaszczem grzewczym

Tradycyjne odstojniki z polipropylenu służą bartnikom prowadzonym małe pasieki do klarowania miodu. Jednak w przypadku większych pasiek konieczne są bardziej zaawansowane urządzenia, które przyspieszają i usprawniają proces. Odstojnik nierdzewny z płaszczem grzewczym umożliwia szybkie wyklarowanie miodu wlewanego wprost z miodarki. Podgrzewane i termoizolowane ściany i dno odstojnika pozwalają na uzyskanie najlepszego produktu pszczelego. Zaawansowane urządzenia oferują regulację temperatury, a cyfrowy wyświetlacz ułatwi dostosowanie wszystkich pozostałych parametrów. Odstojniki posiadają również często zawór, który umożliwia rozlewanie miodu bezpośrednio do dedykowanych pojemników.

Odstojnik nierdzewny z regulacją temperatury

Odstojnik z płaszczem grzewczym jest wykonany z wysokiej jakości stali nierdzewnej, która jest trwała, nie koroduje i jest dopuszczona do kontaktu z żywnością. Wszystkie elementy oferowanych przez nas urządzeń są przystosowane do dużych, towarowych pasiek, usprawniając wszystkie procesy związane z pozyskiwaniem miodu.


Oferujemy odstojniki do miodu różniące się pojemnością oraz wyposażeniem. Dostępne są różne linie odstojników do miodu: Classic, Premium, Optima oraz Minima. Wszystkie odstojniki na miód to produkty najwyższej jakości, dobrze spełniające swoją funkcję polegająca na klarowaniu miodu. Część odstojników do miodu wyposażonych jest w specjalne sito poziome, zapobiegające przedostaniu się jakichkolwiek zanieczyszczeń do naczynia zbiorczego. Niektóre odstojniki na miód posiadają także specjalne uchwyty ułatwiające przenoszenie i przechylanie beczki na miód w celu pozbycia się warstwy patoki z zanieczyszczeniami. Duża różnorodność produktów sprawia, że każdy może dobrać odpowiednie odstojniki na miód do potrzeb własnej pasieki.