Odstojniki polipropylenowe

W naszym asortymencie każdy bartnik znajdzie odstojniki na miód, które ułatwią przeprowadzenie miodobrania, a dokładnie wyklarowanie produktu pszczelego. Modele oferowane przez nasz sklep są wykonane z wysokiej jakości materiałów, które zostały dopuszczone do kontaktu z żywnością, a ponadto są trwałe i bezpieczne. Zobacz jakie rozmiary przygotowaliśmy dla ciebie i do czego jeszcze mogą posłużyć wiadra na miód.

Znaleziono 5 wyników

Wiadro plastikowe na miód

Odstojniki na miód są wykonywane z różnorodnych materiałów – wiadra plastikowe są niedrogą opcją dla bartników, którą docenią właściciele niewielkich pasiek. W przypadku większych gospodarstw zaleca się już używanie modeli nierdzewnych. Odstojnik plastikowy na miód cechuje się odmienną pojemnością – od 10 l do nawet kilkudziesięciu l, umożliwiając dopasowanie ich do indywidualnych potrzeb. Wiadro na miód posiada również hermetycznie zamykaną pokrywę, dzięki której można być pewnym wysokiej jakości klarowanego miodu.

Odstojnik plastikowy na miód oraz inne modele

Odstojniki na miód są niezbędnym wyposażeniem każdej pasieki. Wszystkie nasze produkty charakteryzują się najwyższą jakością, doskonale spełniając swoją funkcję polegającą na klarowaniu miodu. Wiadra plastikowe można również wykorzystać na wiele innych sposobów do innych czynności w pasiece poza sezonem miodobrania.


Oferujemy odstojniki do miodu różniące się pojemnością oraz wyposażeniem. Dostępne są różne linie odstojników do miodu: Classic, Premium, Optima oraz Minima. Wszystkie odstojniki na miód to produkty najwyższej jakości, dobrze spełniające swoją funkcję polegająca na klarowaniu miodu. Część odstojników do miodu wyposażonych jest w specjalne sito poziome, zapobiegające przedostaniu się jakichkolwiek zanieczyszczeń do naczynia zbiorczego. Niektóre odstojniki na miód posiadają także specjalne uchwyty ułatwiające przenoszenie i przechylanie beczki na miód w celu pozbycia się warstwy patoki z zanieczyszczeniami. Duża różnorodność produktów sprawia, że każdy może dobrać odpowiednie odstojniki na miód do potrzeb własnej pasieki.