Odstojniki nierdzewne prostokątne

W naszej bogatej ofercie każdy bartnik niezależnie od wielkości swojej pasieki znajdzie odstojnik nierdzewny, który umożliwi mu skuteczne i bezproblemowe wyklarowanie miodu. Dzięki wysokiej jakości użytych materiałów będzie on przez długi czas niezawodnie służył każdemu bartnikowi. Oferujemy wiele rozmiarów oraz rodzajów urządzeń, które będą idealne do średnich pasiek.

Znaleziono 4 wyników

Odstojnik prostokątny z sitem pionowym

Oferujemy odstojniki do miodu z sitem pionowym, które umożliwiają przefiltrowanie wszystkich zebranych zanieczyszczeń. Dzięki temu otrzymujemy piękny klarowny produkt pszczeli, który będzie chętnie kupowany przez naszych klientów. Czterokomorowe odstojniki do filtrowania miodu poprzez zastosowanie 5 wyjmowanych sit o różnych średnicach oczek dają gwarancję dokładnego oczyszczenia miodu. Odstojnik do miodu z sitem jest także przystosowany do pracy z pompą.

Odstojnik nierdzewny prostokątny

Odstojnik prostokątny z sitem pionowym jest wykonany ze stali nierdzewnej, która gwarantuje jego długą trwałość i brak korozji. Doskonale sprawdza się do filtrowania przepływającego produktu pszczelego. Odstojnik nierdzewny do miodu to urządzenie, które musi zakupić każdy bartnik.

Odstojnik prostokątny podgrzewany to zupełnie nowa jakość produktu dostępna w naszej ofercie. Dzięki niemu można od razu filtrować miód bezpośrednio wypływający z miodarki podczas wirowania. Sita są wyposażone w dodatkowe elementy grzejne oraz termoregulator, umożliwiając ustawienie żądanej temperatury.


Oferujemy odstojniki do miodu różniące się pojemnością oraz wyposażeniem. Dostępne są różne linie odstojników do miodu: Classic, Premium, Optima oraz Minima. Wszystkie odstojniki na miód to produkty najwyższej jakości, dobrze spełniające swoją funkcję polegająca na klarowaniu miodu. Część odstojników do miodu wyposażonych jest w specjalne sito poziome, zapobiegające przedostaniu się jakichkolwiek zanieczyszczeń do naczynia zbiorczego. Niektóre odstojniki na miód posiadają także specjalne uchwyty ułatwiające przenoszenie i przechylanie beczki na miód w celu pozbycia się warstwy patoki z zanieczyszczeniami. Duża różnorodność produktów sprawia, że każdy może dobrać odpowiednie odstojniki na miód do potrzeb własnej pasieki.