Odstojniki nierdzewne okrągłe

Odstojnik nierdzewny jest podstawowym wyposażeniem każdej pasieki. W naszym szerokim asortymencie każdy gospodarz znajdzie wiele modeli. które pozwolą na wyklarowanie czystego i smacznego miodu. Najwyższej jakości materiały, dbałość o detale i duży wybór produktów sprawią, że bez problemu dopasujecie coś do swoich potrzeb. Odstojnik nierdzewny okrągły jest dedykowany do średnich i dużych pasiek, w tym również przemysłowych.

Znaleziono 41 wyników

Garnek na miód z zaworem

Pojemnik na miód do większych pasiek musi umożliwiać wyklarowanie znacznej ilości miodu. Z tego powodu oferujemy urządzenia, które pomieszczą nawet kilkaset litrów jednocześnie. Odstojnik z pompą do filtrowania miodu dodatkowo przyspieszy prace, szczególnie jeśli produkujemy miód na sprzedaż. Oferowane przez nas modele posiadają także dodatkowy zawór, który umożliwia bezpośrednie rozlewanie produktu pszczelego do pojemników, bez utraty nawet jednej kropli. Odstojnik do miodu z zaworem to podstawa każdej rozwijającej się pasieki.

Odstojnik do miodu z dnem stożkowym

Odstojnik nierdzewny do miodu z zaworem może posiadać również stożkowe dno, które ułatwia rozlewanie miodu. Nasze produkty są wykonane z najwyższej jakości stali nierdzewnej, która jest dopuszczona do kontaktu z żywnością, a także trwała i wytrzymała. Garnek na miód może być wyposażony w wiele funkcjonalności dla profesjonalnych bartników takie jak podgrzewanie miodu, płaszcz wodny czy specjalne sita. Odstojnik do miodu z uchwytami ułatwia transport w dowolnie wyznaczone przez nas miejsce.


Oferujemy odstojniki do miodu różniące się pojemnością oraz wyposażeniem. Dostępne są różne linie odstojników do miodu: Classic, Premium, Optima oraz Minima. Wszystkie odstojniki na miód to produkty najwyższej jakości, dobrze spełniające swoją funkcję polegająca na klarowaniu miodu. Część odstojników do miodu wyposażonych jest w specjalne sito poziome, zapobiegające przedostaniu się jakichkolwiek zanieczyszczeń do naczynia zbiorczego. Niektóre odstojniki na miód posiadają także specjalne uchwyty ułatwiające przenoszenie i przechylanie beczki na miód w celu pozbycia się warstwy patoki z zanieczyszczeniami. Duża różnorodność produktów sprawia, że każdy może dobrać odpowiednie odstojniki na miód do potrzeb własnej pasieki.